z

Susipažinkite su mūsų salono grožio meistrais

Dominyka Čiginskienė

Esu Dominyka Čiginskienė. Grožio srityje dirbu nuo 2013m. Esu baigusi kosmetologijos studijas ir įgijusi bakalauro laipsnį.

Atlieku blakstienų priauginimo ir laminavimo procedūras, taip pat dirbu su ilgalaikiu/permanentiniu makiažu. Nuolat tobulinuosi ir gilinu žinias.

Esu dalyvavusi čempionatuose ir laimėjusi prizines vietas ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Slovėnijoje, Pietų Korėjoje. Šiuo metu taip pat teisėjauju blakstienų priauginimo čempionatuose ir vedu blakstienų priauginimo mokymus.

Grožio srityje atiduodu save maksimaliai, tiek procedūrų, tiek mokymų metu, kadangi esu už tai, jog jei dirbti, tai profesionaliai, užtikrintai ir kokybiškai. 

Arnolda Urbonaitė

Esu Arnolda Urbonaitė, blakstienų priauginimo meistrė nuo 2012m. Atlieku klasikinių ir volume blakstienų priauginimo ir papildymo procedūras. Visažo ir šukuosenų meistrė nuo 2016 m. 

Nuolat tobulinuosi įvairiuose naujausių tentencijų seminaruose ir mokymuose. Itin daug dėmesio skiriu kokybiškų priemonių atrinkimui, ypatingai atliekant makiažus.

Visas paslaugas stengiuosi atlikti maksimaliai, kad klientas būtų patenkintas ir visada norėtų sugrįžti. 

Simona Pauliukonytė

Esu Simona Pauliukonytė, nagų specialistė nuo 2017 m. Atlieku nagų priauginimo, ilgalaikio lakavimo, manikiūro ir pedikiūro procedūras.

Nuolat mokausi ir tobulinuosi  pas daug instruktorių, juos renkuosi labai atsakingai, tam, kad į gaučiau kuo profesionalesnių žinių ir perimčiau žinias. Taip pat nuolat dalyvauju įvairiose seminaruose, kurie suteikia žinių plačiąja prasme apie tai - kas yra geras nagu specialistas ir savo srities profesionalas. Esu daugkartine čempionatų dalyvė ir laureatė, ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Koncentruojuosi į profesionalų ir kruopštų rezultatą. Tai yra mano siekiamybė. Nagų estetika- didelė mano gyvenimo dalis.

Dominyka Stankevičiūtė

Esu Dominyka Stankevičiūtė, grožio srities specialistė nuo 2015m. Pagrindinės mano veiklos sritys yra profesionalus vizažas, blakstienų priauginimas, antakių korekcija ir laminavimas.

Dirbdama su klientėmis visada ieškau naujovių ir geriausių rinkos produktų. Tobulinu savo žinias teoriniuose ir praktiniuose seminaruose, kursuose ir mokymuose, stebiu ir seku pasaulines tendecijas.

Man svarbu Jūsų individualumas, charizma, todėl visada gilinuosi į klientės poreikius, norus ir stengiuosi su kaupu juos išpildyti. 

Vilma Žaunierukynienė

Esu Vilma Žaunierukynienė. Kosmetologijos darbais užsiimu jau daugiau nei 15metų. Atlieku kūno ir veido masažus, depiliacijas, kūno tobulinimo procedūras bei kosmetologines veido procedūras. Pradžioje nuo 2005 metų su šia specialybe dirbau užsienyje. O dabar jau septinti metai darbuojuosi Lietuvoje.

Visuomet tobulinuosi, dalyvauju seminaruose, mokymuose, domiuosi naujomis technologijomis.

Šį darbą labai myliu ir džiaugiuosi, jog galiu galiu klientams padėti, patarti ir išleisti klientą su puikiais rezultatais. O jie su malonumu sugrįžta kitoms procedūroms. 

Ernesta Mikelionė

Esu Ernesta Mikelionė, baigusi kosmetologijos studijas.  Nuo 2018 dirbu grožio paslaugų srityje. Atlieku šias procedūras: klasikinių ir volume blakstienų priauginimas, blakstienų ir antakių laminavimas, antakių dažymas bei manikiūras ir ilgalaikis nagų lakavimas. Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose. Gilinu žinias mokymuose.

2018m. Esu laimėjusi dvi pirmas vietas blakstienų priauginimo čempionate. 

Kiekvienais metais stengiuosi dalyvauti vykstančiuose čempionatuose ir nuolat kelti kvalifikaciją.

Gabija Ruktauskaitė

Esu Gabija Ruktauskaitė grožio srityje dirbu nuo 2020 metų. Atlieku klasikinio ir volume blakstienų priauginimo procedūras. Taip pat atlieku blakstienų ir antakių laminavimo procedūras bei antakių korekciją.  

I.E.S.A blakstienų ir antakių meistrų asociacijos narė. Kiekvieną mėnesį dalyvauju įvairiuose seminaruose ir mokymuose, nuolat plečiu savo žinias. Domiuosi šių dienų madomis ir tendencijomis.

Kiekviena klientė man labai svarbi, todėl darbą stengiuosi atlikti atsižvelgiant į klientės norus kruopšciai, atsakingai ir maksimaliai.

Paieška

z